دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/leadiato/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی فروشگاه آنلاین

چرا باید وب‌سایت فروشگاهی ایجاد کنیم؟ وقتی شما محصولی برای فروش دارید و یا واردکننده محصولات هستید، یکی از بهترین راه‌ها برای فروش محصولات‌تان وب‌سایت فروشگاهی است، وبسایتی که بتوانید به صورت مستقیم محصولات خود را به دست مشتریانتان برسانید. برای ایجاد یک وب‌سایت فروشگاهی خوب و سرویس‌دهی مناسب آن باید نکاتی را رعایت کنید. در این‌جا می‌خواهیم ویژگی‌های وبسایت فروشگاهی مناسب کسب‌وکار شما را معرفی کنیم و همچنین خدماتی که شرکت بهیدو در راستای بهبود وبسایت فروشگاهی شما یا ایجاد آن ارائه می‌کند را نشان دهیم.

یک وبسایت فروشگاهی خوب، وبسایتی است که نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کند و ظاهری آراسته و ساده داشته باشد تا بازدیدکنندگان دچار سردرگمی نشوند. ایجاد وبسایتی که تجربه کاربری مثبتی داشته باشد نیازمند طراحان UX است که هم در عرصه هنری و زیبایی ظاهری وبسایت فروشگاهی تخصص داشته باشند و هم در زمینه رابط کاربری. ایجاد ارتباطی مستقیم و بدون سردرگمی همراه با زیبایی سایت قدم اولی ایجاد وبسایت فروشگاهی خوب است که معمولاً در طراحی این وبسایت‌ها نادیده گرفته می‌شود. اگر بر زیبایی سایت تاکید شده باشد، کارایی وبسایت فروشگاهی پایین می‌آید و اگر بر کارایی و ارتباط مستقیم فروش فقط تمرکز کرده باشد، وبسایت در زمینه برندینگ و توسعه کسب‌وکار و …دچار مشکل می‌شود. از این رو برداشتن درست این قدم اول موجب سرعت در پیشرفت کسب‌وکارتان خواهد شد.

ویژگی‌های وب‌سایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی باید ویژگی‌هایی را دارا باشد تا بتواند تجربه مثبتی از بازدید و خرید برای مشتریان به ارمغان بیاورد. این ویژگی‌ها شامل دسته‌بندی درست کالاها می‌شود که باید از نظم و دسته‌بندی درستی برخوردار باشند. سردرگم نشدن میان کالاهای مختلف و ارائه پیشنهادات مناسب به خریدار در حین خرید کالا نکاتی است که باید در طراحی وبسایت فروشگاهی رعایت شود برای این‌کار باید برنامه‌نویسی دقیقی از پایه نوشته شود که قابلیت‌ها و امکانات توسعه وبسایت فروشگاهی در آن دیده شده باشد و همچنین نظم و دسته‌بندی بر اساس کالا به صورت دقیقی ایجاد شده باشد. هم‌زمان با این برنامه‌نویسی، تیم طراحی ظاهری شکیل و زیبا برای این قسمت طراحی کرده و همواره این دو تیم هماهنگ باهم پروژه را پیش ببرند.

تجربه خرید بازدیدکنندگان وب‌سایت فروشگاهی

یکی دیگر از ویژگی‌های وبسایت فروشگاهی مناسب ایجاد تجربه خرید امن و مطمئن است. مشتریان شما باید احساس کنند که از جای امنی خرید می‌کنند. ایجاد بخش گزارش‌گیری و رسیدگی به نظرات و پیشنهادات. امکان ارتباط مستقیم با خریدار و عضویت و ایجاد باشگاه‌های هواداری نقش موثری در حس اطمینان و نگه‌داری مشتریان دارد.

امکاناتی مانند ایجاد فروم، ارسال ایمیل و پیامک هنگام سفارش به مدیریت سایت و مشتری هم بازگو کننده عملکرد سایت شماست و هم بر اساس این اطلاعات سیاست‌های تبلیغاتی به‌روزی تدوین کنید. قابلیت‌های به‌اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی و ایجاد لینک‌های مستقیم به خرید محصولات در تجربه خرید مشتریانتان تاثیرگذار است.

برای بهینه‌سازی وبسایت فروشگاهی خود شما همواره نیازمند تیمی هستید که خدمات لازم در عرصه توسعه کدنویسی یا دامنه‌های وبسایت شما را انجام دهد. عدم لگ وبسایت فروشگاهی و محتوای مناسب هر صفحه از وبسایت از الزامات طراحی آن است. یک وبسایت فروشگاهی خوب باید دارای طراحی جذاب و گاه متنوع در ظاهر خود باشد. ایجاد تِم‌های طراحی برای فروش‌های فوق‌العاده یا تخفیف‌های فصلی، عکاسی حرفه‌ای و ایجاد کاتالوگ محصولات و بخش معرفی محصولات با ظاهر و متن مناسب و اطلاع‌رسانی درست می‌تواند به بهبود ارتباط با مشتریان بیانجامد. ایجاد بخش خبرنامه و ارسال خبرنامه به مشتریانتان به توسعه کسب‌وکار شما کمک کرده و می‌توانید پیشنهادات ویژه و یا کمپین‌های تبلیغاتی خود را تبلیغ کنید.

امکاناتی مانند دریافت سوالات مشتریان و پاسخ‌دهی به آن و لحاظ این بخش در کدنویسی و لینک‌دهی‌های مختلف به واحدها، فروشگاه‌ها و و واحدهای فروش وبسایت کاملی می‌سازد.