دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

طراحی وبسایت و اپلیکیشن

طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل

برای بسیاری از شرکت ها حضور در پلتفرم های گوناگون فضای مجازی جهت پیشبرد اهداف دیجیتال مارکتینگ به امری ضروری تبدیل شده است.  طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل مخصوص شرکت بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کاری است که می خواهند در این عرصه به موفقیت برسند. این کارآفرینان خوش فکر می دانند که طراحی وب سایت  به صورت حرفه ای می تواند در معرفی کسب و کار آنان بسیار موثر باشد و می تواند ابزاری قدرتمند برای نمایش شخصیت حرفه ای آنها و مجموعه تحت رهبری شان باشد.

شاید مشاهده کسب و کارهای اینترنتی که هم بر بستر وب و هم بر بستر موبایل فعالیت می کنند و توانسته اند موفقیت های چشمگیر و بزرگی را در این چند سال بدست بیاورند، توجه بسیاری از شرکت ها و سرمایه گذاران را به سمت سرمایه گذاری بر روی طراحی اپلیکیشن های کاربردی موبایل که برای کاربران علاوه بر موبایل بر روی وب سایت نیز قابل دسترسی باشند، برده است.

از میان این وب اپلیکیشنهای ایرانی می توان به نمونه های موفق و مطرحی همچون دیوار، شیپور ، فروش آنلاین بلیط هواپیمای علی بابا و فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا و بامیلو اشاره کرد. نکته ای که در مورد اپلیکشن های نام برده در این جا اهمیت دارد این است که این اپلیکیشن ها هم بر روی وب سایت اجرا می شوند و هم بر روی اپلیکیشن موبایل و این دو پلتفرم در هماهنگی کامل با یکدیگر کار می کنند.

به بیان دیگر هدف در طراحی وب سایت و اپلیکیشن این است که سرویسی به کاربران ارائه شود که علاوه بر خاصیت ریسپانسیو ، هم بر روی وب سایت قابل دسترسی باشد و هم بر روی اپلیکیشن موبایل و این دو با هماهنگی کامل با یکدیگر کار کنند. با یک مثال این مورد را بیشتر توضیح می دهیم.

فرض کنید که شما یک اپلیکیشن موبایل تبلیغات رایگان را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده اید. حال می خواهید که اتومبیل خود را برای فروش در این اپلیکیشن، آگهی کنید. پس از اینکه تمامی مراحل ایجاد آگهی را طی کرده و آن را ثبت می کنید، می توانید آگهی خود را همزمان در موبایل و وب سایت مشاهده کنید. در واقع در طراحی وب سایت و اپلیکیشن تفاوتی در پلتفرمی که با آن اطلاعات به روز شده است وجود ندارد و همه پلتفرم ها در هماهنگی کامل با یکدیگر کار می کنند.

مهم ترین فاکتورها در طراحی وب سایت و اپلیکشین

در طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل دو فاکتور سرعت اجرا و عملکرد هماهنگ را می توان از جمله مهمترین فاکتورها نامید. البته برای اینکه وب اپلیکیشن ما به صورت کامل بهترین عملکرد را داشته باشد، باید برای توسعه آن از متخصصان با تجربه و با دانش فنی بالا استفاده کرد.

نکته ای که یادآوری آن بسیار مهم می باشد این است که باید به مسئله دیجیتال مارکتینگ اهمیت ویژه ای داده شود. زیرا بسیاری از کسب و کارهای موفق در فضای آنلاین یک تیم بازاریابی آنلاین قوی و خلاق را همراه خود داشته اند و همین امر نیز در کنار رعایت دیگر موارد، موجب موفقیت آنها شده است.

همانطور که متوجه شدید، برای بسیاری از شرکت ها حضور در پلتفرم های گوناگون فضای مجازی جهت پیشبرد اهداف دیجیتال مارکتینگ به امری ضروری تبدیل شده است. طراحی سایت و اپلیکیشن مخصوص شرکت بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کاری است که می خواهند در این عرصه به موفقیت برسند. این کارآفرینان خوش فکر می دانند که طراحی وبسایت به صورت حرفه ای می تواند در معرفی کسب و کار آنان بسیار موثر باشد و می تواند ابزاری قدرتمند برای نمایش شخصیت حرفه ای آنها و مجموعه تحت رهبری شان باشد.